Az X-Men rajongók már régóta várják a Marvel’s Wolverine című játék megjelenését. Az Insomniac által fejlesztett Logan-központú cím elsőként 2021-ben jelentették be a PS5-re. Azóta a fejlesztők nagyon kevés hivatalos információt osztottak meg. Azonban évek óta keringő pletykák és szivárgások övezik a játékot, a legutóbbiak szerint 2025-ben érkezhet. Az Insomniac eddig nem reagált ezekre a pletykákra, és azt nyilatkozta, hogy „megtartják a stoikus nyugalmukat”, akárcsak Logan maga. Most viszont új információk arra utalnak, hogy a várakozás még hosszabb lehet, mint gondoltuk.
Nem teljesen szokatlan, hogy az Insomniac hallgatag a közelgő projektek kapcsán. Azonban a rajongókat aggasztja, hogy a Marvel’s Wolverine kapcsán egyáltalán nem kerültek nyilvánosságra új képek, trailer vagy bármilyen információ. A játék fejlesztése során jelentős változások is történtek, többek között lecserélték a kreatív igazgatót is. Ennek ellenére a projekt még mindig folyamatban van, és idén is felbukkantak olyan pletykák, amelyek szerint 2025-ben az Insomniac valami újat mutatna be a játékról.
Sajnos egy YouTube-os, aki állítólag belsős információkkal rendelkezik az Insomniac projektekről, azt állítja, hogy a Marvel’s Wolverine 2025-ös megjelenése nem valószínű. A TheMaggshow nevű YouTuber egy új videójában azt osztotta meg, hogy „izgalmas hírek érkeznek az Insomniac táborából”. Ezek szerint a Wolverine-játék nem lesz a következő kiadás, sőt, még jó ideig várnunk kell rá.
A pletykák szerint hosszú várakozás vár még a Wolverine-ra
A Magg által közölt információk szerint a Venom című új játék érkezik előbb, mint a Marvel’s Wolverine. Ez nem túl jó hír az X-Men rajongók számára, akik már régóta várják a játék megjelenését. De a pletykák szerint a helyzet még rosszabb is lehet.
Az új jelentés szerint nemcsak 2025-ben, de még 2026-ban sem látjuk a Marvel’s Wolverine-t. A Magg állítása szerint a játék csak 2027-ben érkezik, ami azt jelenti, hogy a bejelentéstől számított hat évvel később. Ha ez igaz, az szokatlanul hosszú várakozási idő lenne az Insomniac részéről, hiszen ők általában nem jelentik be a projekteket ilyen korán. A játék mögötti fejlesztési problémákra gyanakodó rajongóknak ez a hír biztosan nem fog tetszeni.
Megbízhatók-e a kiszivárgások?
Fontos hangsúlyozni, hogy ezek az információk nem hivatalosak, és az Insomniac még nem erősítette meg őket. Emellett a Magg-nak eddig nincs kimagasló track record-ja a nagy hírek szivárgatásában, és a játékosok véleménye is megosztott, hogy mennyire megbízhatóak ezek az információk. Mint minden szivárgásnál, ezt is fenntartásokkal kell kezelni, amíg hivatalos megerősítést nem kapunk.
Ugyanakkor, mivel 2025 már a feléhez közeledik, egyre kevésbé valószínű, hogy idén még megjelenik a játék. Remélhetőleg az Insomniac hamarosan ad valami konkrét információt a Marvel’s Wolverine állapotáról, és a rajongók végre megkapják a várt válaszokat.
A Wolverine rajongóknak egyelőre a Marvel Rivals-ban kell megelégedniük a karmantyúval. Az biztos, hogy a játék iránti érdeklődés nem csökken, és a fejlesztők minden bizonnyal tudják, mennyire fontos, hogy a végeredmény megfeleljen a várakozásoknak. Addig is türelem és egy nagy adag szkepticizmus – mint Logan is mondaná.











Ez is érdekelhet
A verekedős játékok 5 legnagyobb visszatérése amiért tényleg érdemes volt várni
A Copa City édes és izzasztó káoszba sodorja a városépítést és a focidrukker-seregek irányítását
A The Planet Crafter erőszakmentes túlélésre hív PS5-ön július 21-től
Az Assassin’s Creed Shadows Domains mód és a végső küldetés is érkezik június 16-án
A Compulsion Games bezárásával indul az Xbox nagy reset-je
A Halo Campaign Evolved harmadik személyű nézete forradalmasítja a klasszikus FPS élményt
A többjátékos Gwent a The Witcher 3-hoz megérkezett, és a győztesek lovagolhatnak a veszteseken
A Dead by Daylight 2 helyett teljes grafikai ráncfelvarrást kap a tízéves játék
A Monster Hunter Wilds Ascendance még több szörnyet hozhat, mint gondolnád
A valódi makettekkel dolgozó Zlin City – Arch Moderna a cseh Zlín várost diorámaként építi meg